Zgadzam sie z toba i popieram . Pisze o tym juz od polowy tego sezonu - ze trzeba sprowadzic "godnych" rezerwowych , ktorzy w przypadku gdy nasi najlepsi beda przezywac kryzys formy zeby godnie ich wtedy zastapic.
A co do Eto'o...niestety koncowka sezonu jest poprostu slaba w jego wykonaniu...jedna lub dwie "sety" niestrzelone mozna mu wybaczyc,ale jezeli on w kazdym nastepnym meczu ma proste sytuacje do strzelenia gola i go niestrzela to ...cos jest nie tak
To troche jest smieszne moim zdaniem....szkoda ze to nie real robi nam szpaler ;/ ...tak powinno byc moim zdaniem. A co do tego szpaleru to troche lipa bo bylo duzo graczy rezerwowych i z Barcy B...Nie grali caly sezon a tu odbieraja gratulacje...troche lipnie
To troche jest smieszne moim zdaniem....szkoda ze to nie real robi nam szpaler ;/ ...tak powinno byc moim zdaniem. A co do tego szpaleru to troche lipa bo bylo duzo graczy rezerwowych i z Barcy B...Nie grali caly sezon a tu odbieraja gratulacje...troche lipnie
Komentarze
0
BAN!
mod
0
BAN!
mod
0
Ostrzeżenie!
0
demones
Zgadzam sie z toba i popieram . Pisze o tym juz od polowy tego sezonu - ze trzeba sprowadzic "godnych" rezerwowych , ktorzy w przypadku gdy nasi najlepsi beda przezywac kryzys formy zeby godnie ich wtedy zastapic.
A co do Eto'o...niestety koncowka sezonu jest poprostu slaba w jego wykonaniu...jedna lub dwie "sety" niestrzelone mozna mu wybaczyc,ale jezeli on w kazdym nastepnym meczu ma proste sytuacje do strzelenia gola i go niestrzela to ...cos jest nie tak
0
To troche jest smieszne moim zdaniem....szkoda ze to nie real robi nam szpaler ;/ ...tak powinno byc moim zdaniem. A co do tego szpaleru to troche lipa bo bylo duzo graczy rezerwowych i z Barcy B...Nie grali caly sezon a tu odbieraja gratulacje...troche lipnie
0
Carles moje tez :) Dzieki wam :)
0
To sa niesamowite chwile :)
0
To troche jest smieszne moim zdaniem....szkoda ze to nie real robi nam szpaler ;/ ...tak powinno byc moim zdaniem. A co do tego szpaleru to troche lipa bo bylo duzo graczy rezerwowych i z Barcy B...Nie grali caly sezon a tu odbieraja gratulacje...troche lipnie
0
Dziekuwa za ten mecz !!! Pjona
0
taaa....szkoda ze niestrzeliles w tak waznym momencie "setki" z 3-4 metrow....w meczu z Chelsea...